O nás

Nejsme politická strana.
Jsme spolek občanů, kteří chtějí změnu.

Hnutí Odchod je spolek občanů, který spojuje ty, kteří chtějí změnu. Všechny, kterým záleží na naší zemi a kteří nejsou spokojeni se současnou situací v politice ČR. Všechny, pro které je suverénní a svobodná Česká republika prioritou. Nejsme financování politiky, ani státem.

Spolek vznikl v reakci na selhání EU v době koronavirové pandemie. V reakci na 16 let členství naší země v EU. V reakci na nesplněné sliby. V reakci na to, že je pravidelně zamítána možnost referenda o členství naší země v Evropské Unii.

Našim cílem je svobodná a nezávislá země se soběstačnou ekonomikou. A země, ve které budou moci občané v referendu rozhodnout o své budoucnosti v Evropě.

Společně se všemi, kdo se k nám připojí se snažíme vyvíjet tlak na politiky, šířit naše názory a pořádat akce pro to, aby Česká republika byla dovedena ke změně a stala se soběstačnou, svobodnou a suverénní zemí ve které budeme všichni chtít žít a pracovat.

Našim cílem je aktivizace občanů, zvýšení zájmu o veřejné dění a zapojení všech, kdo chtějí změnu a nebojí se za ní bojovat.

Stanoviska
Často kladené dotazy
Naší lidé

Vaše kliknutí
může pomoct ke změně

Podpořte prosím naše hnutí likem na našich Facebook stránkách. Děkujeme!