Přidejte se

Staňte se členem našeho hnutí

Pokud podporujete naší činnost, chcete být v centru dění a z první linie ovlivňovat to, jak, kdy a kde budeme za naše stanoviska bojovat, není lepší možnost, než vyplnit přihlášku a jít do toho!

Součást Odchodu

Stejně jako každý spolek, i v Odchodu se lze stát aktivním fanouškem a vstoupit do dění v našem spolku. Pokud podporujete naší činnost, chcete být v centru dění a z první linie ovlivňovat to, jak, kdy a kde budeme za naše stanoviska bojovat, není lepší možnost, než vyplnit přihlášku a jít do toho!

Co to pro mě znamená?

Stanete se naší oficiální součástí. Získáte přístup na členské fórum, ve kterém můžete s ostatními členy diskutovat, hlasovat a rozvíjet diskuze o naší činnosti a budoucnosti spolku. Taktéž obdržíte na Vaší adresu sady reklamních předmětů pro propagaci Odchodu.

Nemusíte se bát!

Spousta dalších výhod a možností, pro ty, kteří se rozhodnou registrovat přibude. V průběhu naší činnosti budeme neustále pracovat na dalším rozšiřování našich řad a budeme dělat vše pro to, aby se nám dařilo prosazovat naše stanoviska.

Proč se přidat k Odchodu?

Stanete se součástí velkého spolku stejně smýšlejících a aktivních lidí, kteří mají stejné cíle a chtějí se podílet na zlepšení naší země.

Pozvání na všechny soukromé akce a kongresy spolku, na kterých budeme představovat naše další kroky a postupy.

Přehledný informační servis o plánovaných krocích spolku formou mailů před oficiálním zveřejněním.

Účast na nezbytných krocích v cestě za referendem o členství v EU.

Přístup do uzavřené, interní stránky spolku ve které s ostatními podporovateli můžete konzultovat a navrhovat další kroky spolku.

Možnost aktivně se angažovat jménem spolku v oblasti pořádání akcí, regionálních organizačních záležitostí.

Limitovaný odznak (placku) a čestné oznámení o registraci k Vám domů, od předsednictva.

Stačí vyplnit přihlášku