Naši lidé

Před založením našeho spolku, jsme v průběhu koronavirové krize zorganizovali akci Celé Česko Šije, díky které jsme dostali do nemocnic více, než 250 000 roušek. V té době jsme vnímali velké selhání Evropské Unie a rozhodli se spojovat lidi, kteří chtěli změnu a byli zklamáni současnou situací v politice.

Po získání podpory mnoha tisíců lidí na sociálních sítí jsme rozhodli založit oficiální spolek Odchod z.s. a začít společně s Vámi měnit věci k lepšímu. Každý z Vás je důležitou a nenahraditelnou součástí našeho spolku.

Předsednictvo

Matěj Gregor

Předseda

Narodil se a žije v Ostravě. Studuje obor počítačových sítí. Od začátku studií se zúčastnil mnoha prestižních historických soutěží. Při začátku koronavirové pandemie inicioval akci Celé Česko Šije pro distribuci roušek do nemocnic.

Matěj Zdráhal

Místopředseda

Narodil se a žije v Přerově. Vystudoval Střední průmyslovou školu v Přerově. Věnuje se lingvistickému studiu anglického jazyka a překladatelské činnosti. Pomáhal organizovat akci Celé Česko Šije. Zabývá se rozborem vlivu zahraniční politiky na ČR.

Jan
Klimek

Místopředseda​

Narodil se a žije v Ostravě. Studuje a pracuje v IT oboru počítačových sítí a systémech. Pomáhal iniciovat akci Celé Česko Šije. Aktivně se zajímá o politické dění, což jej vedlo k spoluzaložení spolku Odchod.

Jakub Kaderka

Místopředseda

Narodil se a žije poblíž Olomouce. Vystudoval všeobecné gymnázium. Věnuje se práci na grafickém designu, který také studuje na Vysoké škole v Praze. Aktivně se zajímá o historii politiky v České republice.

Vaše kliknutí
může pomoct ke změně

Podpořte prosím naše hnutí likem na našich Facebook stránkách. Děkujeme!