Minář známkoval vládu za koronavirovou krizi. Sám nepřispěl ani korunu. Co na to Andrej Babiš?

Milion chvilek pro demokracii před několika dny zveřejnilo tzv. Vysvědčení vládě. V tom se pokusili představitelé Milionu chvilek pro demokracii oznámkovat vládu v době krize COVID -19. Jak se vládě dařilo?

Benjamin Roll (s vysvědčením) a Mikuláš Minář před úřadem vlády.

Nejlépe si údajně vláda vedla vedla v počáteční reakci na virus a nejhůře na tom prý byla v komunikaci s občany kde dokonce propadla. Dále podle Milionu chvilek vláda nezvládla podporu českých firem a podnikatelů.

Vláda také propadla z připravenosti na druhou vlnu. Vysvědčení má také poukázat na údajné korupce a podivné zakázky. Vláda prý udělala právní chaos a je celá ve střetu zájmu. Žádná taková zpráva ovšem oficiálně není a proto toto “vysvědčení“ slouží pouze pro pobavení, neboť nemá žádné zveřejněné podklady.

Většina českých i zahraničních politiků a občanů ocenila chování vlády České republiky v době pandemie koronaviru a označila ho za jedno z nejlepších v Evropě. Proto dle mnohých Milion chvilek pouze parazituje na koronaviru, ale podle jiných zase poukazuje na reálný problém.

Premiér ani nikdo z představitelů České vlády situaci nekomentoval.

Vaše kliknutí
může pomoct ke změně

Podpořte prosím naše hnutí likem na našich Facebook stránkách. Děkujeme!